Domy w Baninie – osiedle dla Ciebie?

dom w baninie

Wielu z nas podczas poszukiwania swojego pierwszego mieszkania przeżywa prawdziwy stres. Boimy się, że nie dostaniemy kredytu hipotecznego, albo że wybierzemy złego dewelopera czy nie taką, jaka by nam się marzyła, inwestycję. Lęki te można jednak w prosty sposób przełamać. Wystarczy wybrać dom w Baninie i zapomnieć o stresie.

Niewiele jest inwestycji mieszkaniowych, które łączą w sobie nie tylko funkcjonalność i nowoczesny design, ale również korzystną cenę metra kwadratowego i odpowiedzialnego dewelopera. Jedną z takich inwestycji jest natomiast Dom Moich Marzeń – osiedle w Baninie (TUTAJ możecie sprawdzić ofertę mieszkań), które zainteresowało już sporą grupę potencjalnych kupców oraz tych, którzy myślą nad zamieszkaniem „na swoim”.

Dlaczego inwestycja w Baninie może okazać się strzałem w dziesiątkę? Jest wiele powodów, z których 3 postaramy się dziś przedstawić.

1. Świetna lokalizacja dla każdego

Banino to niewielka miejscowość położona w niedalekiej odległości od Gdańska. Dzięki temu osiedle wybudowane tam stanowi idealne miejsce do życia zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi. Lokalizacja pozwala na bezproblemowe i przede wszystkim szybkie dotarcie do centrum Gdańska, skąd przedostaniemy się do każdej interesującej nas dzielnicy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dojechać do pracy, szkoły, na uczelnię, do galerii handlowej czy do kina w niespełna pół godziny. To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że osiedle leży na obrzeżach.

2. Atrakcyjne ceny, które kuszą zainteresowanych

To, że w Baninie można kupić dom w cenie mieszkania w Gdańsku, jest prawdą. Potwierdzeniem są zarówno słowa samego dewelopera, jak i twarde obliczenia. Dzięki temu, że grunt w Baninie nie należy do najdroższych w Trójmieście, można tu kupić dom jednorodzinny w cenie mieszkania położonego w jednej z niecentralnych dzielnic Gdańska. A to bardzo ważny argument.

3. Osiedle jest nowoczesne i posiada małą infrastrukturę

Dzięki temu, że osiedle zaprojektowano w zgodzie z najnowocześniejszymi standardami zarówno technicznymi, jak i designerskimi, spodoba się ono młodej grupie potencjalnych mieszkańców. Łączy ono w sobie ciekawy wygląd wraz z funkcjonalnością, która przejawia się starannym i przemyślanym projektem parkingów, dróg oraz alejek, ale także tak zwanej małej infrastruktury, z której korzystać będą mogli wszyscy mieszkańcy osiedla.